2014/2015

POLSKO - Výtvarný obor (2014)

Letošního 16.ročníku mezinárodní výtvarné soutěže soutěže v Polsku ,,Lidé lidem připravili tento osud“ se opět zúčastnili žáci naší Základní umělecké školy. Sama soutěž je připomínkou brutální nacistické likvidace lidí v koncentračním táboře Auschwitz-Birkenau. Je dobré, že i mladí lidé se s touto otřesnou skutečností setkávají, že ji poznávají, prožívají ve své výtvarné tvorbě, že nesou pochodeň mementa. Mezi tisíci pracemi mladých výtvarníků z Polska, Wloch, z Čech, Ukrajiny, Ruska, Běloruska, a Velké Británie byly oceněny práce našich žáků - Vladimíry Jarošové, Anny Semmlerové, Terezy Gazdové a Lenky Růžičkové. Také paní učitelka Eva Kopřivová získala diplom za výbornou přípravu žáků. Gratulujeme a děkujeme za výborné výsledky v této soutěži.
 

ÚSTÍ NAD ORLICÍ - výtvarný obor (2014)

Stejně jako v předešlých letech, tak i v letošním školním roce 2013/2014 se žáci výtvarného oboru zúčastnili soutěže  ,,Vánoce a betlém“ a obsadili celkem tři místa ve svých kategoriích.

Natálie Hotkovičová – 2. místo
Věra Entlová – 3. místo
Vladimíra Jarošová – 3. místo


TOPlist
Tato stránka používá cookies za účelem efektivního poskytování služeb. Více informací zde. Používáním této stránky s tím souhlasíte.